Byty v kompletně zrekonstruovaném domě v Dejvicích

3716-1600.jpg 3716-1600.jpg
psn-studentska-d-2.jpg psn-studentska-d-2.jpg
psn-studentska-c-2.jpg psn-studentska-c-2.jpg
psn-studentska-b-3.jpg psn-studentska-b-3.jpg
psn-studentska-a-2.jpg psn-studentska-a-2.jpg
psn-studentska-g-3.jpg psn-studentska-g-3.jpg
psn-studentska-f.jpg psn-studentska-f.jpg
psn-studentska-e-2.jpg psn-studentska-e-2.jpg
psn-studentska-pradelna-2.jpg psn-studentska-pradelna-2.jpg
psn-studentska-chodba-2.jpg psn-studentska-chodba-2.jpg
3717-1600.jpg 3717-1600.jpg

Byty v kompletně zrekonstruovaném domě v Dejvicích

Praha je místem neomezených možností, městem mnoha architektonických pokladů, ale i okouzlující přírody městských parků a přírodních rezervací. To vše je vám na dosah. V Dejvicích, v sousedství Stromovky a Divoké Šárky, však máte ještě víc.
Referenční číslo: 228-D00014
Typ projektu: Byty
Zahájení výstavby: 02/2022
Dokončení výstavby:04/2023
K nastěhování:07/2023

Kontakt na makléře

Filip Vorlíček
+420 775 10 10 29
filip.vorlicek@re-max.cz

Kontakt makléře

Historické genius loci, odkaz minulých staletí, ale i moderna a futurismus. Vzdělání a věda, business, kultura i sport. Praha je místem neomezených možností, městem mnoha architektonických pokladů, ale i okouzlující přírody městských parků a přírodních rezervací. To vše je vám na dosah. V Dejvicích, v sousedství Stromovky a Divoké Šárky, však máte ještě víc.

Jen Dejvice byly stvořeny jako luxusní rezidenční čtvrť a nikdy neztratily nic ze svého výsadního postavení. Dnes představují i významné centrum vzdělání a vědy. V dejvickém kampusu šesti vysokých škol a institucí se takřka každý den konají nejrůznější akce, zpravidla otevřené široké veřejnosti.

Již název ulice Studentská poukazuje na blízkost prestižních univerzit. Pro inspiraci se však architekti BackYard Dejvice vydali až do Velké Británie, za těmi nejslavnějšími univerzitami světa. S respektem k odkazu stavitele Otakara Medka z Pardubic, který dům v roce 1929 postavil, fascinováni britskými městskými dvorky, vytvořili komfortní bydlení, kde je každý den perfektní.

Funkce bydlení tady dosahuje svého maxima. BackYard Dejvice reprezentuje dynamiku života ve městě a současně skýtá i tolik potřebné poklidné zázemí. Puristická architektura je provázaná s náladou zeleného vnitrobloku, který ještě násobí komfort 40 exkluzivních jednotek o rozměrech od 13,9 m² do 52 m² a dispozicích 1+kk až 2+kk.

Koncept funkčního bydlení BackYard Dejvice harmonicky snoubí historické genius loci a moderní technologie. Dokladem je precizně opravené schodiště a chodby, stejně jako prosklený venkovní výtah, efektně propojující celý pětipodlažní dům. Elegantní fasádu zdobí nová okna, ze kterých se díky vnitrobloku máte pořád na co dívat. Vhod přijde i praktická kolárna či nová prádelna se sušárnou v suterénu domu.

Všechny jednotky jsou dostupné ve standardu White Wall, jako bílé místo, do kterého můžete snadno promítnout své barvité představy. Je jenom na vás, jak si představujete ideální domov. Sami si zvolíte, jak by měly vypadat podlahy, obklady, kuchyňská linka, sanita či osvětlení. Všech pět klíčů k perfektně vyladěnému bydlení máte ve svých rukou. Finální podoba interiéru je v režii nových majitelů.

Plánované předání je 07/2023.

Přiložené obrázky jsou vizualizace, slouží jako inspirace pro vytvoření atmosféry.

  listopad 2021   Prodej
        únor 2021  Výstavba
     duben 2023  Dokončení
     květen 2023  Kolaudace
 červenec 2023  Předání jednotek

Veškeré výše uvedené termíny mají pouze informativní charakter a žádným způsobem negarantují, že budou dodrženy.

Uvedené termíny vycházejí z optimálních předpokladů při výstavbě a realizaci projektu, je proto nezbytné je brát s rezervou.

Čtvrť plná kaváren, restaurací, klubů, zábavy, kultury i sportovně-relaxačních míst. To jsou Dejvice, které patří k městské části Praha 6. Jejich charakter utvářejí luxusní vilové oblasti Hanspaulka a Baba, stejně jako rozsáhlý vysokoškolský kampus s moderní budovou Národní technické knihovny.

Jen Dejvice byly stvořeny jako luxusní rezidenční čtvrť a nikdy neztratily nic ze svého výsadního postavení. Dnes představují i významné centrum vzdělání a vědy. V dejvickém kampusu šesti vysokých škol a institucí se takřka každý den konají nejrůznější akce, zpravidla otevřené široké veřejnosti.

Již název ulice Studentská poukazuje na blízkost prestižních univerzit. Pro inspiraci se však architekti BackYard Dejvice vydali až do Velké Británie, za těmi nejslavnějšími univerzitami světa. S respektem k odkazu stavitele Otakara Medka z Pardubic, který dům v roce 1929 postavil, fascinováni britskými městskými dvorky, vytvořili komfortní bydlení, kde je každý den perfektní.

Kraj: Hlavní město Praha
Okes: Hlavní město Praha
Obec: Praha
Ulice: Studentská 697 / 4

Zobrazit mapu

Soubory ke stažení

  • 3725-1600.jpg
  • 3724-1600.jpg
  • 3723-1600.jpg