Rámová

Rámová

Exkluzivně nabízíme k prodeji výjimečný a luxusní byt o velikosti 71,7 m2 v historickém domě jen 300 m od Staroměstského náměstí.
Referenční číslo: 010-D00062
Zahájení výstavby: 01/2018
Dokončení výstavby:01/2020

Kontakt na makléře

Otakar Schuma
+420777051051
otakar.schuma@re-max.cz

Kontakt makléře

Exkluzivně nabízíme k prodeji výjimečný a luxusní byt o velikosti 71,7 m2 v historickém domě jen 300 m od Staroměstského náměstí. Útulný, atypický byt je řešený jako studio s otevřenou dispozicí.. Přes předsíň, kde je vchod do koupelny, se vchází do obytné části bytu spojeného s kuchyní. Za prosklenou stěnou se nachází ložnice, která je úžasně zakomponována do celého bytu a vytváří jedinečný dojem z celého prostoru. Byt je orientovaný do ulice Rámová a do dvora. Dispozice bytu - obývací pokoj s kuchyňským koutem a prosklenou stěnou oddělená ložnice -59,9 m2, koupelna s WC 5,6 m2, předsíň 5,6 m2. Byt je nyní ve výstavbě – dokončení nejpozději do konce roku 2019. Cena zahrnuje veškeré stavební úpravy, rozvody a zařizovací předměty – vše ve vysokém standardu. Dřevěné podlahy, skleněné schodiště včetně galerie, vybavení koupelny i toalet. Vytápění a ohřev teplé vody je pomocí kombinovaného kotle. Pro více informací prosím kontaktuje realitního makléře.

Anotace:

 

Exkluzivně nabízíme k prodeji výjimečný a luxusní  byt o velikosti 71,7 m2 v historickém domě jen 300 m od Staroměstského náměstí. 

Útulný, atypický byt je řešený jako studio s otevřenou dispozicí.. Přes předsíň, kde je vchod do koupelny, se vchází do obytné části bytu spojeného s kuchyní. Za prosklenou stěnou se nachází ložnice, která je úžasně zakomponována do celého bytu a vytváří jedinečný dojem z celého prostoru. Byt je orientovaný do ulice Rámová a do dvora. 
Dispozice bytu - obývací pokoj s kuchyňským koutem a prosklenou stěnou oddělená ložnice -59,9 m2, koupelna s WC 5,6 m2, předsíň 5,6 m2. 
Byt je nyní ve výstavbě – dokončení nejpozději do konce roku 2019.
Cena zahrnuje veškeré stavební úpravy, rozvody a zařizovací předměty – vše ve vysokém standardu. Dřevěné podlahy, skleněné schodiště včetně galerie, vybavení koupelny i toalet. Vytápění a ohřev teplé vody je pomocí kombinovaného kotle. 
Pro více informací prosím kontaktuje realitního makléře. 
 

Kraj: Hlavní město Praha
Okes: Hlavní město Praha
Obec: Praha
Část obce: Staré Město
Ulice: Rámová 739 / 1

Zobrazit mapu